Site logo

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

HERMESS GAYRİMENKUL YÖNETİM, 2010 yılından beri Denizli ve çevresinde –Profesyonel Bina, Site, İşhanı, Apart ve Apartman yöneticiliğini tarafımızdan profesyonel bir anlayışla yapmıştır.

Bu minval üzere, emlak alım –satım ve kiralama konusunda mevcut potansiyel ile TÜRKİYE geneli KONUT –İŞ YERİ – ARSA vs gibi taşınmazların güvenilir eller vasıtasıyla, taşınmaz satıcısıyla yatırımcılar arasında TEMSİLCİLİK/Ofislerimizle güvenilir bir liman olmaya,  öncelik olan müşteri güveni ve memnuniyetinin sağlanması doğrultusunda çalışan ve sağlam adımlar atmaya devam eden HermessTürkiyeEmlakOfisi.com olarak hizmet verdiği tüm sektörlerde en yüksek kaliteyi hedeflemektedir.

İşletmemiz  2010 yılından beri siz sevgili halkımıza hizmet vermektedir. Eğer sizde sadece kendi uzmanlık alanında deneyim kazanmış birileri ile çalışıp farklı olmak isterseniz. Web sayfamız  www.hermessemlak.com  –  www.hermessemlakofisi.com   da arayacağınız her şeyi bulmanızı ümit ediyoruz.  

HermessTürkiyeEmlakOfisi.com Türkiye de bayilerini /temsilcilerini korumak amaçlı bayilerinden ciro pay almamayı, yıllık veya uzun vadeli anlaşmalarda isim hakkı, reklam ve donanım altında da bir ücret almamayı, HermessTürkiyeEmlakOfisi.com  bayilerine ONLINE emlak otomasyon ve koordinasyon merkezi web sayfasında sınırsız ilan atma, bayinin ilanlarını Türkiye geneli yurt içi ve yurt dışı yatırımcılara ulaştırmak için ilan reklamlarını üst seviyede tutarak, HermessTürkiyeEmlakOfisi.com (HERMESS GAYRIMEKUL YÖNETIM) bayilerinin yapmış olduğu satılık / Kiralık – alıcı ve satıcı müşteri yönlendirmeleri veya kendi ofisinde yapmış olduğu ticaretinden faaliyetinden herhangi bir komisyon talep etmemekle venilir bayii ve temsilciler vasıtasıyla, taşınmaz satıcısıyla yatırımcılar arasında TEMSİLCİLİK/Ofislerimizle güvenilir bir liman olmaya,  öncelikle  müşteri güveni ve memnuniyetinin sağlanması doğrultusunda çalışan ve sağlam adımlar atmaya devam eden HermessTürkiyeEmlakOfisi.com olarak hizmet verdiği tüm sektörlerde en yüksek kaliteyi hedeflemektedir. 

İşinizi/İşletmenizi HermessTürkiyeEmlakOfisi.com ile BÜYÜTÜN.!

Bireysel veya Kurumsal tüm ilanlar, TÜRKİYE geneli ve YURT DIŞI -ALMANYA – BELÇİKA – HOLLANDA – FRANSA – AVUSTURYA – İTALYA ve İSVİÇRE,  Avrupa daki genel yatırımcıların dikkati için düzenli gösterimdedir.!

Misyon

Hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde, en yüksek kalite anlayışı ile beklentileri aşan sonuçlar üreterek, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetine ve güvenine layık olmak.

Vizyon

Kurumsal değerleri ve kalite anlayışı rehberliğinde, hizmet verdiği sektörlerde müşterilerin ilk tercihi olmak ve bu durumun devamlılığını sağlamak.

Kurumsal Değer

  • Sürekli gelişimi benimseyerek yeni hedefler koymak.
  • Takım çalışması ve iletişimi en üst seviyede tutabilmek.
  • Toplumsal prensip ve sorumluluklarının bilincinde olmak.
  • En önemli kaynağın “insan kaynağı” olduğunu bilmek.
  • Çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek.
  • Bu sayede yapılan işte, satışta ve satış sonrasında, maksimum kaliteyi yakalamak.
  • İç ve dış müşterilerin memnuniyetlerinin ve güvenlerinin sürekliliğini sağlamak.

You need to login to contact with the Listing Owner. Click Here to log in.